Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konec prázdnin

8. 9. 2006

Obrazek Tak a skončily prázdniny, ne že by se mě to až tak týkalo, snad jen, že Tomášek a Anetka už u nás nebudou tak často, protože se musí učit. Hlavně, ale vím, že teď už nebude tak hezky, nebudu mít na zahrádce bazének, nebudu chodit v kraťasech a šatičkách a brzy budu mít narozeniny.

Přesně na můj svátek 2.9. byla u nás ve městě "Dočesná" naši tam byli v pátek  a trochu se pobavili. Musím to na ně prásknout, ale přišli až ráno v 5.00. Tak jsem se jim pomstila a už v 7:30 je probudila, aby příště nikam nechodili. Svátek jsme nijak moc neslavili, ale dárečky jsem dostala - nové bačkůrky, knížku o krtečkovi, nějaké sladkosti a taky penízky. Dopoledne mě maminka vzala i s dědečkem na Dočesnou, bylo tam strááášně moc lidí a zvuků. Docela se mi to líbilo, hlavně proto, že jsem dostala krásný větrník, balonek a dobrůtky.

Když jsem se po obědě vyspinkala tak jsme vyrazili na Halži. Jeli jsme velkým dědovo autem a seděla jsem vepředu, to byla paráda. Cestou jsme se stavovali v Mostě koupit novou matraci na nový gauč. No a koho jsme tam nepotkali! Malého Alu s tatínkem, to je ten chlapeček co bydlel vedle nás v Řecku na dovolené.

Na Halži naši zase pracovali, postavili tam nový gauč a tatínek ještě zazdíval komín. Mě hlídala teta Mirka se strejdou Karlem a byla s nima hrozná legrace. Večer jsme jeli domů, vyspinkali jsme se a ráno zase vyrazili na Halži. Tentorkát už nebylo tak hezké počasí. Naši zase pracovali a uklízeli a já zase byla u Mirky s Karlem.