Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurzy plavání

8. 9. 2006

5.9.2006 jsme poprvé byli na kurzu plavání. Je to v bazénu Ekonomické školy a kurzy vede naše kamarádka a tak trochu teta Jana.

První kurz jsem teda moc dobře nenesla. Voda byla studená a docela jsem se bála, takže jsem se celou dobu držela maminky kolem krku a objímala jí nožičkama. Pokaždé, když mě chtěla trochu pustit a odtrhnout od sebe tak jsem brečela a křičela. První den s námi sice Emča byla, ale nemohla se koupat, protože byla trochu nemocná. Tak na nás jen koukala a mávala mi.

Další hodina byla ve čtvrtek 7.9. a to už s námi byla i Lenka s Emčou. Ema mi hned na začátku ukázala jak se skáče do vody a potápí. Strašně jsem se tomu smála, ale sama bych se bála něco takového udělat. Zase se mi do vody moc nechtělo a křičela jsem na maminku, že to je studený a taky "deme ocaď" Tentokrát jsem se ale už tak křečovitě maminky nedržela a dokonce jsem trochu spolupracovala a poslouchala instruktorku Janičku. Maminka pak doma tatínkovi říkala, že se lepším a příště už zase budu mít menší strach. Fotky zatím z kurzu nemáme, ale příště to mamince připomenu a budeme mít taky fotečku.